DOPRAVA A PLATBA

Většinu zboží máme skladem. U produktů, které jsou na objednávku, je tato informace uvedena. Objednávky přijaté v pracovní dny do 12:00 se snažíme odesílat ještě ten samý den, objednávky přijaté po 12:00 odesíláme následující pracovní den ( nebo v den připsání peněz na náš účet ).

V případě jakéhokoliv problému s doručením nás naváhejte kontaktovat na info@ekouklizeni.cz nebo volejte na +420 774 862 143.

MOŽNOSTI A CENY DORUČENÍ

Při objednávkách nad 1000 kč máte od nás dopravu zdarma na kteroukoli pobočku Zásilkovny v ČR 😉

Všechny možnosti a ceny doručení, mapu a adresy výdejných míst naleznete také v druhém kroku objednávky.

Vaši zásilku si můžete :

Od 1000 kč doprava zdarma

Vyzvednout na jednom z výdejních míst

Zásilkovna – výdejní místo65kčdobírka 15kč
Česká pošta – balík na poštu 139kčdobírka 36kč

Nechat dovézt na Vámi zvolené místo (adresu)

DPD – Zásilková služba 139kčdobírka 29 kč
Česká pošta – Balík do ruky149kčdobírka 36kč

Zásilkovna

Cena: 65 Kč

Umožňuje vybrat si z mnoha výdejních míst. Budete prostřednictvím SMS a e-mailem informováni o tom, že zásilka je připravena k vyzvednutí a máte také možnost online svou zásilku sledovat. Na vyzvednutí máte pak 7 dní (možno prodloužit až na 21 dní).

Platba na dobírku je možná , poplatek 15 Kč.

Česká pošta – balík na poštu

Cena: 139 Kč

Budete SMS a e-mailem informováni o tom, že zásilka je na pošte a máte také možnost online svou zásilku sledovat. Přeprava trvá většinou 2 pracovní dny. Zásilka bude doručena na zvolenou pobočku České pošty.

Platba na dobírku je možná pouze hotovosti, poplatek 36 Kč

DPD přepravní služba

Cena: 139 Kč

Budete prostřednictvím SMS a e-mailem informováni o tom, že zásilka je na cestě  a máte také možnost online svou zásilku sledovat. Přeprava trvá většinou 1 pracovní den. V den doručení se s Vámi doručovatel spojí a domluvíte se na předání. Pokud se mu to náhodou nepodaří, pokusí se o opakované doručení (dohromady 3x). Následně vám nechá ve schránce upozornění – můžete se spojit a domluvit na opakovaném doručení. Po 10 dnech se balík vrátí zpět k nám.

Platba na dobírku je možná pouze v hotovosti, poplatek 29 Kč 

Česká pošta – balík do ruky

Cena: 149 Kč

Budete SMS a e-mailem informováni o tom, že zásilka je na cestě nebo na pošte a máte také možnost online svou zásilku sledovat.Přeprava trvá většinou 2 pracovní dny. Zboží doručuje Česká pošta formou obyčejného balíku. Pokud nebudete zastiženi doma, obdržíte od České pošty oznámení o uložené zásilce. Můžete také požádat o opětovné doručení (za opětovné zaslání se však účtuje poštovné).

Platba na dobírku je možná pouze hotovosti, poplatek 36 Kč

DOPRAVA NA SLOVENSKO

Pokud si přejete objednávat na Slovensko, přejděte prosím na slovenskou verzi našeho ehopu zde:

PLATEBNÍ MOŽNOSTI

Naším partnerem pro platební transakce je GoPay. Pro zaplacení objednávky si můžete zvolit jednu z následujících možností.

Platební kartou

Přijímáme karty Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro.

Pro platbu kartou budete přesměrováni na zabezpečenou a prověřenou platební bránu společnosti GoPay. Zde zadáte veškeré potřebné informace z karty. Platba a ověření proběhne okamžitě.

Převodem z účtu

Po dokončení objednávky obdržíte emailem platební instrukce potřebné pro platbu převodem. Objednané zboží odesíláme v den, kdy se nám platba připíše na účet.  

U vybraných bank můžete využít Online převod přes Vaše internetové bankovnictví. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránky Vašeho internetového bankovnictví, kde provedete platbu. Platba a ověření proběhne okamžitě.

U ostatních bank (klasický bankový převod) trvá ověření obvykle 1 pracovní den.

Platba při převzetí / dobírka

Celou částku zaplatíte hotově při převzetí objednávky.

Zásilkovna – poplatek 15 Kč
DPD – Zásilková služba –  poplatek 29 Kč
Česká pošta –  poplatek 36 Kč.