PÁR SLOV O NAŠEM ESHOPU

Kdo jsme ?

EkoUklízení.cz je e-shop zaměřený na prodej ekologických úklidových, čisticích a pracích prostředků. Nenajdete u nás desítky značek a stovky výrobků z různých oblastí. Zaměřujeme se výslovně na prodej Eko drogerie určené na úklid a praní. Díky Eko uklízení můžete na jednom místě nakoupit Eko prostředky pro úklid celé Vaší domácnosti. Věříme, že si u nás vyberete a možná i najdete nové oblíbené výrobky pro svou domácnost.

Kdo jsou naši zákazníci ?

Eko prostředky jsou vhodné pro všechny. Záleží jen na Vás, jestli se najdete v některé z následujících skupin nebo se rozhodnete pro ekologické uklízení z jakéhokoliv jiného důvodu. Stačí chtít 🙂

Ekologicky smýšlející lidé. Ti, kteří vědí že existují i alternativní produkty šetrné vůči přírodě a že i prostředky neobsahující agresivní chemikálie mohou být vysoce účinné. Všichni, kterým záleží na našem životním prostředí a snaží se vyhledávat ekologicky dostupné možnosti ve všech oblastech života.

Lidé, kteří myslí na své zdraví. Ti, kdo nechtějí vystavovat své zdraví agresivnímu působení běžných čisticích prostředků. Zbytky látek, které po úklidu mohou zůstat na čištěných površích nebo výpary z nich se totiž snadno mohou dostat do organismu.

Osoby trpíci alergiemi. Nejlepším způsobem jak se vyhnout alergiím je totiž odstranění jejich příčiny – alergenů které je způsobují. U nás najdete prostředky vhodné pro osoby trpící alergiemi a přecitlivělostí na složky v běžných čistících prostředcích.